THE Adam Project - binbir sözlük
The Adam Project
Bir kısım izleyicinin beğenip, bir kısmın da beğenmediği The Adam Project filmini ben beğenerek izledim. Favorilerimin arasına girer mi ,girmez . İddialı bir film değil, eğlenmek için izlenebilir. Şahsen ben çok eğlendim film izlerken.
Genel anlamda filmi beğendim. Beğenmediğim noktalar az.
Ryan Reynolds (Adam) bu adama aşığım ya.
Adamdan karizma akıyor, oynadığı karakteri çok sevdim. Jest ve minikleri beni benden alıyor. Adam oynamıyor o karakteri yazıyor.
Şimdi böyle karizma bir adamın yanına hiç o partner olmuş mu ? Zoe Saldana (Laure) üzgünüm ama hiç partner uyumu yoktu sizde . Allah'tan çok az sahnelerinin vardı. Sizi partner diye seçen kişi bize şunu mu demek istedi: Allah şansı versin. Eğer öyleyse ne diyeyim . O şans bana da nasip olsun.
Walker Scobell ( Young Adam) güzel oynadın ufaklık. Sen ve Ryan'a size o kadar güldüm ki anlatamam. Ryan'ın bir kopyası olacaksın ilerde . İkilinin uyumu mükemmeldi, adeta senkronize hareket ettiler .
Teması zamanda yolculuk. Adam zamanda yolculuk yapıp 12 yaşındaki haliyle karşılaşıyor. Aslında gitmek istediği zaman başka . Genç Adam'la birlik olup eğlenceli bir maceraya atılacaklar.
Adam ve Genç adam sahneleri baya komikti ukala adamlar. Verilmek istenen mesajda güzeldi. Bir şey kaderinde varsa o yine karşına çıkacaktır..
Sizin de gülmeye ihtiyacınız varsa bu filmi mutlaka izleyin derim.Bol kahkahalı bir film.
Evet kimler izledi?
ya aslında kaliteli bir film olmuş ama gerçeklikten çok uzak gibi geldi... sen koskoca 2050'den 2020'lere gel bir de çocukluk döneminin geçtiği evin önüne... Senaryo da Türk dokunuşu vardı sanırım
çocuk oyuncusu aşırı iyi olan film.
aynı zamanda asla bilim-kurgu filmi beklemeyin. annesini çok üzmüş bir adamın geçmişteki kendisine ve annesine öğütleriyle dolu bir film.
s-zl-k-yaz-alt